Dostofarm - Dosto Oregano Pulver 12% - 500g

 

  • Do podawania na karmę
  • Bakterie i kokcydioza
  • Wolne drogi oddechowe

 

Dosto Oregano dzięki swojemu wysokiemu stężeniu działa przeciw bakteryjnie i  przeciw kokcydiozy, dodatkowo olejki eteryczne oczyszczają drogi oddechowe.

 

NOWOŚĆ!! Dosto-Oregano z nowym bogatszym składem oraz z olejami eterycznymi dla zdrowych dróg oddechowych!

“Być ciągle lepszym” tak można opisać Dostofarm, oznacza to rozpoznać potrzeby dnia dzisiejszego i jutra. Dostofarm wykorzystuje swoją wiedzę i  doświadczenie by ulepszać swoje  preparaty w sposób ciągły.  Istnieje ponad 150 różnych odmian oregano, z całkowicie różnymi właściwościami. Nie wszystkie gatunki są sobie równe. Właściwości oleju z oregano pochodzącego czy z tureckiego dzikiego zbioru czy z greckiej lub hiszpańskiej rośliny przyprawowej różnią się, a ich zastosowanie w sporcie gołębiarskim jest niewłaściwe i nie przynosi oczekiwanych efektów.

 

Firma Dostofarm Deutschland dysponuje wyjątkową, chronioną prawem, odmianą i tylko z niej pozyskuje olej oregano. Tylko olej Dosto-Oregano posiada te szczególne składniki i właściwości niezbędne dla gołębi pocztowych. Ponadto olej Dosto-Oregano jest ujednolicony w procesie produkcji, aby zawsze gwarantował ten sam niezawodny efekt działania. W składzie produktów Dosto-Oregano nie ma żadnych gotowych, syntetycznych olei oraz tanich zamienników. Olej Dosto-Oregano spełnia wszystkie normy jakości, a jego produkcja jest uregulowana prawem obrotu produktów leczniczych.

 

Dlatego jakość naszych nowych produktów Dosto-Oregano jest wyjątkowa. Stężenie wyciągu z oregano zarówno w postaci płynnej jak i sproszkowanej zostało zwiększone do 12%, a postać oleju do 3%. Skład wzbogacono olejkami eterycznymi, które mają bardzo korzystny wpływ na drogi oddechowe. Teraz używając produktów Dosto-Oregano możecie pozytywnie oddziaływać na przewód pokarmowy oraz dodatkowo na zdrowie górnych dróg oddechowych. Drożne górne drogi oddechowe są podstawą dla osiągania wszelkich sukcesów w sporcie.

 

Dosto Oregano Pulver 12%

 

Szczególną uwagę chcemy zwrócić na nowy Dosto Oregano Pulver 12%. Produkt ten posiada nie tylko wyższe stężenie wyciągu z oregano oraz nowe olejki eteryczne dla zdrowia dróg oddechowych ale również regularnie stosowany zapobiega rozwojowi bakterii E-coli a co za tym idzie ma działanie profilaktyczne w chorobie młodych gołębi.

 

Porównajcie stężenie substancji czynnych, masę netto, oraz również dawkowanie z preparatami Ropa innych producentów. Wówczas zauważycie, iż cena przemawia na naszą korzyść. Co najważniejsze wybierzcie Dosto-Oregano nie ze względu na cenę – ale na jej unikalną jakość.

 

Dawkowanie

5g na 1 kg karmy (1 miarka)

 

Składniki

Analiza:

surowy popiół 12,6%, surowe białko 8,0%, surowy tłuszcz 1,0%, surowe włókno 0,6%, sód 0,47%, lizyna 0,18%, metionina 0,13%, HCI- popiół nierozpuszczalny 6,6%

 

Skład:

Mąka pszenna, chlorek sodu, chlorek potasu

 

Sensoryczne dodatki na litr:

Mieszanka naturalnych smaków 120.000mg (12%)

 

Uwagi

Po użyciu, natychmiast zamknąć (utrata smaku).

Przechowywać w temperaturze otoczenia ale nie są poniżej 10°C

Dostofarm - Dosto Oregano Pulver 12% - 500g
  • Producent: Dostofarm
  • Kod produktu: Dostofarm
  • Dostępność: 3
  • 149.00 pln
  • Bez podatku: 137.96 pln


Centrum Zwierzaka © 2023
Design By: WPS Group | Sklep na bazie OpenCart Centrum Zwierzaka © 2024